Flemming-Mertz_169-web

Pełen profesjonalizm i partnerstwo

Moja współpraca z ProData Consult charakteryzuje się przede wszystkim profesjonalizmem ze strony partnera. Płatności są realizowane na czas, a firma szybko i wyczerpująco odpowiada na zapytania dotyczące fakturowania, umowy lub działań następczych.

 

Będąc kiedyś Managerem ds. Rekrutacji miałem już wcześniejsze doświadczenia z ProData Consult. Po zmianie ścieżki kariery wydawali się naturalnym wyborem do wsparcia mnie w mojej pracy w środowisku IT.

 

Pomiędzy firmami konsultingowymi występują znaczne różnice. Poważni gracze, tacy jak ProData Consult, wyróżniają się tym, że są obecni zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz, i wycofują się, gdy ich nie potrzebujesz. Nie dzwonią ani nie piszą ciągle, próbując sprzedać Ci więcej. Teraz, kiedy jestem freelancerem, to wrażenie wciąż jest prawdziwe.

 

Od dawna myślałem o pracy jako wolny strzelec. Kiedy podjąłem decyzję, skontaktowałem się z kilkoma głównymi firmami konsultingowymi w sprawie mojego pierwszego zlecenia. Byłem brany pod uwagę przy kilku projektach za pośrednictwem różnych dostawców. Jednak to we współpracy z ProData Consult udało mi się pozyskać pierwsze zlecenie. Cały proces - od złożenia oferty, przez przesłanie CV, do dwóch rozmów kwalifikacyjnych - zajął nieco ponad tydzień.

 

Skala firmy również ma znaczenie. Dedykowany Account Manager zna Twoje mocne i słabe strony i dlatego zawsze jest w stanie dobrać projekt najbardziej pasujący Twoim umiejętnościom i aspiracjom. Dzieje się tak zawsze odpowiednio wcześniej. Zanim Twoja obecna umowa ulegnie wygaśnięciu.

Flemming Mertz, Agile Project Manager