Niels-Erik-Jorgensen_169-web

Pomogli mi w realizacji aspiracji zawodowych

Pracując jako Project Manager ds. rozwiązań IT przez większość mojej kariery zawodowej marzyłem o tym, aby zostać wolnym strzelcem. Możliwość nowych wyzwań i zmieniające się życie zawodowe zawsze były dla mnie czynnikami motywującymi. Selekcjonując partnera kariery i po zarekomendowaniu mnie przez znajomego z mojej sieci kontaktów, wybór padł na ProData Consult. Firma pomogła mi zrealizować moje marzenie.

 

 

W ProData Consult znają potrzeby klientów i łatwo dopasowują profile konsultantów do odpowiednich zadań. Pomaga to otworzyć drzwi do satysfakcjonujących wyzwań w międzynarodowych firmach. Dla mnie oznaczało to, że mogłem szybko i skutecznie zabrać się do pracy nad ambitnymi projektami, które pasują do mojego doświadczenia, umiejętności i potrzeb.

 

ProData Consult służy mi również pomocą od początku do końca w każdym projekcie. Oferują wsparcie za każdym razem kiedy tego potrzebuję, a to zapewnia poczucie bezpieczeństwa w środowisku, w którym dużo osób może polegać wyłącznie na sobie. Oferują swoim freelancerom kursy rozwoju zawodowego w atrakcyjnych cenach, coroczne kolacje świąteczne i regularne spotkania z dedykowanym Account Managerem, które stwarzają okazję do wymiany pomysłów i otrzymania informacji zwrotnej, pomagając zapewnić pomyślne wykonanie zlecenia.

 

ProData Consult to partner biznesowy, który w pełni rozumie, że, aby firma mogła odnieść sukces, najpierw sukces muszą odnieść jej konsultanci.

Niels-Erik Jørgensen, Project Manager