Aplikacja, która ułatwia uzyskanie doskonałej pracy

Aplikacja ułatwia wyszukiwanie projektów i aplikowanie bezpośrednio za pomocą smartfona. Pobierz listę wszystkich dostępnych ofert pracy i projektów, przeczytaj poszczególne opisy stanowisk i aplikuj bezpośrednio w aplikacji. Możesz ustawiać i tworzyć osobiste filtry, dzięki czemu widzisz tylko te projekty, które są dla ciebie istotne. Przy włączonym filtrze możesz otrzymywać natychmiastowe powiadomienie, gdy projekt spełniający twoje kryteria stanie się dostępny.

iPhone_FindJob_App-Landing
iPhone_TimeReport_appLanding

Szybki i łatwy sposób rejestracji godzin

Jeśli masz już umowę podpisaną za pośrednictwem prodata consult, możesz zarejestrować swój czas pracy bezpośrednio w aplikacji — w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy przesunąć palcem przez kilka dni i szybko zarejestrować godziny. Możesz również wybrać opcję otrzymywania powiadomień o zbliżającym się terminie rejestracji godzin. Uzyskasz pełny przegląd informacji o umowach, współpracownikach i przyszłych umowach.

Uzyskaj odpowiednie wiadomości bezpośrednio w aplikacji

Przeczytaj o najnowszych trendach w branży, uzyskaj wskazówki i porady dotyczące swojego cv, profilu linkedin i następnej rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiedz się, co dzieje się w twojej branży, czytając artykuły przygotowane z udziałem innych konsultantów it, którzy obsługują innych klientów w różnych ciekawych projektach.

Aplikacja dla konsultantów

app_cons_icon_Job0

Szukanie pracy

Znajdź i aplikuj na najnowsze oferty pracy i odpowiednie projekty w swojej dziedzinie

app_cons_icon_Fltr0

Filtr

Utwórz osobisty filtr, aby przeglądać tylko te projekty, które są dla ciebie istotne

app_cons_icon_NoTi0

Powiadomienia

Powiadamianie o nowych, istotnych projektach lub rejestrowanie godzin pracy

app_cons_icon_TR0

Rejestrowanie godzin

Zarejestruj swoje godziny pracy, gdy jest to dla ciebie wygodne

Pobierz bezpłatną aplikację

Pobierz aplikację consultantapp z app store lub google play