Wiodąca firma z zakresu Konsultingu IT

Nasze bogate doświadczenie oraz precyzyjnie opracowane procesy weryfikacji umiejętności kandydatów gwarantują najwyższą jakość i pełne zadowolenie klientów. Cały czas poszerzamy naszą bazę konsultantów IT. Trzymamy rękę na pulsie i angażujemy się w najbardziej innowacyjne projekty, adaptując się do ciągle zmieniającego się świata IT oraz coraz wyższych wymagań kandydatów.

Nasze działania prowadzimy od ponad 25 lat, a stały wzrost zapewnił nam czołową pozycję wśród liderów rynku IT w regionie Europy Północnej i Środkowej. Nasza centrala znajduje się w Kopenhadze, w Danii. Posiadamy także biura w Polsce, Szwecji, Norwegii, Holandii i Niemczech.

Tylko w 2020 r. całkowity obrót firmy wyniósł ponad 220 mln Euro.

AboutIUs_consultant-partner_2021

    

Od grudnia 2021 ProData Consult i emagine Group to już oficjalnie jedna firma.

Skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej

Czy chciałbyś/łabyś pomóc globalnym markom w realizacji pomysłów i celów?

Posiadając wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług dla sektorów prywatnego i publicznego, jesteśmy w stanie zaoferować Ci duży wybór zleceń do zrealizowania dla klientów w całej Europie. Podczas gdy Ty skupiasz się na projekcie, my, jako dedykowany partner w Twojej karierze, załatwiamy resztę. Mamy wyspecjalizowany zespół, który wspiera Cię w sprawach administracyjnych – od stworzenia idealnego CV, przez przygotowanie do spotkania rekrutacyjnego z klientem, aż do podpisania kontraktu. Zapewniamy również pomoc w negocjacjach dotyczących jego przedłużenia, lub w poszukiwaniu nowych zleceń. Co więcej, praca z ProData Consult to nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale też stały dostęp do naszych narzędzi pomocnych przy rozliczeniach. W pełni zautomatyzowane procesy ucznią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym kroku Twojej kariery zawodowej jako niezależnego konsultanta IT.

Nasze zobowiązania

Od 2004 r. jesteśmy członkiem UN Global Compact - największej na świecie inicjatywy CSR.

Przeczytaj więcej

Dla prasy

Pod tym linkiem znajdują się komunikaty oraz materiały prasowe przeznaczone dla mediów.

Przeczytaj więcej