Skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej

Czy chciałbyś/łabyś pomóc globalnym markom w realizacji pomysłów i celów?

Posiadając wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług dla sektorów prywatnego i publicznego, jesteśmy w stanie zaoferować Ci duży wybór zleceń do zrealizowania dla klientów w całej Europie. Podczas gdy Ty skupiasz się na projekcie, my, jako dedykowany partner w Twojej karierze, załatwiamy resztę. Mamy dedykowany zespół, który wspiera Cię w sprawach administracyjnych – od stworzenia idealnego CV, przez przygotowanie do spotkania rekrutacyjnego z klientem, aż do podpisania kontraktu. Zapewniamy również pomoc w negocjacjach dotyczących jego przedłużenia, lub w poszukiwaniu nowych zleceń. Co więcej, praca z ProData Consult to nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale też stały dostęp do naszych narzędzi pomocnych przy rozliczeniach. W pełni zautomatyzowane procesy uczynią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym kroku Twojej kariery zawodowej jako niezależnego konsultanta IT.

howWeWork_focus_2021

Referencje

"Zawsze chciałem pracować przy projektach dla dużych marek. Dzięki ProData Consult stało się to rzeczywistością."
Obejrzyj najnowsze wideo, w którym jeden z naszych konsultantów mówi o tym, co zyskał na współpracy z ProData Consult.

Twoja kariera w IT

Jeśli jesteś profesjonalistą / profesjonalistką w obszarze IT i chciałbyś / łabyś pracować z najlepszymi konsultantami i markami w Europie, skontaktuj się z nami już dziś.

howWeWork_lifestyle_2021

To więcej niż praca. To styl życia.

Dla wielu zostanie niezależnym konsultantem IT to nadal coś, czego się obawiają. Ale dla tych, którzy spróbowali, to już styl życia. Wysokiej klasy specjaliści mają zazwyczaj tyle pomysłów, że nie chcą ograniczać się do realizowania ich tylko dla jednej marki. Poszukują też innowacyjnych sposobów na wykorzystanie i ocenę ich umiejętności. Kto raz zasmakował wolności i elastyczności w pracy, nigdy nie wróci już do stałego zatrudnienia.

BLOG

Opisy projektów i artykuły