Access

Znajdź najlepsze oferty pracy w całej Europie

attractive rates

Zyskaj na atrakcyjnych stawkach godzinowych i warunkach zleceń

Gain Partner

Połącz siły z firmą, która poprowadzi Cię do sukcesu

Skoncentruj się na tym, co robisz najlepiej

Czy chciałbyś/łabyś pomóc globalnym markom w realizacji pomysłów i celów?

Posiadając wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług dla sektorów prywatnego i publicznego, jesteśmy w stanie zaoferować Ci duży wybór zleceń do zrealizowania dla klientów w całej Europie. Podczas gdy Ty skupiasz się na projekcie, my, jako dedykowany partner w Twojej karierze, załatwiamy resztę. Mamy dedykowany zespół, który wspiera Cię w sprawach administracyjnych – od stworzenia idealnego CV, przez przygotowanie do spotkania rekrutacyjnego z klientem, aż do podpisania kontraktu. Zapewniamy również pomoc w negocjacjach dotyczących jego przedłużenia, lub w poszukiwaniu nowych zleceń. Co więcej, praca z ProData Consult to nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale też stały dostęp do naszych narzędzi pomocnych przy rozliczeniach. W pełni zautomatyzowane procesy uczynią Twoją pracę jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą.

Jesteśmy zaufanym partnerem na każdym kroku Twojej kariery zawodowej jako niezależnego konsultanta IT.

Twoja kariera w IT

Jeśli jesteś profesjonalistą / profesjonalistką w obszarze IT i chciałbyś / łabyś pracować z najlepszymi konsultantami i markami w Europie, skontaktuj się z nami już dziś.

become-a-consultant---become-a-consultant

Stanowiska

Obszary IT od A do Z

Nasi klienci wymagają wyjątkowych kompetencji w różnych obszarach IT i funkcjach biznesowych. Tutaj przedsmak stanowisk, które oferujemy.

App Developer App Developer

App Developer

Business consultant Business consultant

Business consultant

Scrum Master Scrum Master

Scrum Master

IT Project Manager IT Project Manager

IT Project Manager

Mobile Developer Mobile Developer

Mobile Developer

Web Developer Web Developer

Web Developer

work-with-us---a-way-of-life-2
work-with-us---a-way-of-life-2

To więcej niż praca. To styl życia.

Dla wielu zostanie niezależnym konsultantem IT to nadal coś, czego się obawiają. Ale dla tych, którzy spróbowali, to już styl życia. Wysokiej klasy specjaliści mają zazwyczaj tyle pomysłów, że nie chcą ograniczać się do realizowania ich tylko dla jednej marki. Poszukują też innowacyjnych sposobów na wykorzystanie i ocenę ich umiejętności. Kto raz zasmakował wolności i elastyczności w pracy, nigdy nie wróci już do stałego zatrudnienia.

BLOG

Opisy projektów i artykuły